Coaching czy terapia?

      6 komentarzy do Coaching czy terapia?

Coaching nie jest terapią – nie roztrząsamy tego, co już się wydarzyło. Rozmawiamy o tym, co jest teraz i razem znajdujemy sposoby na to, by jutro było lepsze.

Metody coachingowe są bardzo przydatne do uporania się z tym, co wydaje się w nas niedoskonałe i pokazują, że każda osoba jest kompletna i ma w sobie wszystko, co jest potrzebne do zrealizowania marzeń, tylko często tego w sobie nie dostrzegamy, a coaching odkrywa to przed nami.

Coaching daje narzędzia do radzenia sobie w codziennym życiu począwszy od utrzymania porządku wokół siebie i dobrego gospodarowania czasem po tworzenie szczegółowego planu osiągania wielkich rzeczy.

Zadaniem coacha jest wspieranie i popychanie do przodu osób coachowanych na takich zasadach, jakie się wspólnie ustala podczas pierwszego spotkania.

Gwarantuję, że odkryjecie w sobie wiele wspaniałych umiejętności i zdolności, a często bywa, że podczas spotkań coachingowych odważamy się na realizację tego, o czym od dawna marzymy, ale nie wiemy, jak się za to zabrać i czy w ogóle damy sobie z tym radę.

 

ZAPRASZAM NA PIERWSZĄ BEZPŁATNĄ SESJĘ. UMÓW SIĘ:

Zadzwoń: +48 501 234 772 lub napisz: elzbieta-majewska@wp.pl

 

6 thoughts on “Coaching czy terapia?

  1. bastcilkdoptb

    Very efficiently written post. It will be valuable to anyone who utilizes it, as well as yours truly :). Keep doing what you are doing – can’r wait to read more posts.

    Reply
  2. Juliewaymn

    Good post! I read your blog often and you always post excellent content. I posted this article on Facebook and my followers like it. Thanks for writing this!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *