Happiness Management

Każdy chce być szczęśliwy. Banał? Banał, ale też fakt poparty niezliczonymi badaniami.

Co to znaczy? Dla każdego coś innego, ale mogę też pokusić się o ogólne stwierdzenie, że szczęście to zadowolenie z życia i ocena własnego życia jako udanego, wartościowego, sensownego.

Szczęście odnosi się także do naszej sfery kariery i środowiska pracy i coraz częściej pojawia się pojęcie „zarządzania szczęściem” pracowników, a nawet powstało nowe stanowisko Chief Happiness Officer.  Po co? Większość z nas spędza w pracy sporą część dnia i chcielibyśmy, by firma zapewniała dobrą atmosferę wspierającą nasze samopoczucie i nadającą sens temu, co robimy.

szczęście

Jestem przekonana, że jedyna osoba, która może nam zapewnić szczęście osobiste, to każdy z nas. Natomiast w przypadku środowiska pracy bardzo dużą i ważną rolę odgrywają nasi przełożeni na każdym szczeblu.

Mój program „Happiness Management Coaching” kieruję do każdego, kto poszukuje równowagi w życiu oraz do kadry menadżerskiej w firmach i organizacjach.

 

ZAPRASZAM NA PIERWSZĄ BEZPŁATNĄ SESJĘ. UMÓW SIĘ:

Zadzwoń: +48 501 234 772 lub napisz: elzbieta-majewska@wp.pl

 

Obszary, w jakich Happiness Management Coaching, jest pomocny:

 • w życiu: potrzeba sprawdzenia, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i co daje Ci szczęście – wbrew pozorom często się w tej kwestii oszukujemy lub uciekamy od odpowiedzi i zamiast wieść szczęśliwe życie, wegetujemy lub czekamy na cud;
 •  poszukiwanie równowagi pomiędzy życiem osobistym a karierą zawodową;
 • sprawdzenie, dlaczego czuję, że coś jest nie tak ze mną i moim życiem, skoro wszystko wydaje się być w porządku;
 •  sprawdzenie, jak sprawić, żeby zrealizować swoje marzenia i przestać odkładać je na później;
 •  zbudowanie i wzmocnienie własnego poczucia wartości;
 • zbudowanie i pielęgnowanie zdrowego egoizmu;
 •  w biznesie: zarządzanie najważniejszym zasobem każdej firmy, czyli ludźmi, a konkretniej: pracownikami, zespołami i sobą tak, by każdy czuł się związany z pracą, lubił ją, znał wspólne cele firmy, czuł się odpowiedzialny za ich jak najlepszą realizację, a jednocześnie miał świadomość, że zachowuje „work-life balance” i nie tylko daje z siebie dużo, ale także dużo otrzymuje. Nie chodzi o pieniądze i benefity, które oczywiście są ważne, tylko o poczucie wspólnoty i zadowolenia z wykonywanej pracy.

 

ZAPRASZAM NA PIERWSZĄ BEZPŁATNĄ SESJĘ. UMÓW SIĘ:

Zadzwoń: +48 501 234 772 lub napisz: elzbieta-majewska@wp.pl

 

Proponuję także specjalny program składający się z 7 warsztatów dla grupy maksymalnie 15-osobowej pod wspólną nazwą AKADEMIA SZCZĘŚLIWEGO CZŁOWIEKA. Program ten to autorski projekt trójki przyjaciół: Eli Majewskiej, czyli mnie – trenerki jogi śmiechu oraz coacha z managerskim doświadczeniem, Moniki Jędrzejewskiej- terapeutki TSR oraz coacha i mentora i Macieja Panabażysa- coacha oraz, podobnie jak Monika, instruktora Universal Healing Tao– metody systemowej pracy z ciałem. Oboje są pierwszymi w Polsce Certyfikowanymi Instruktorami Universal Healing Tao i oboje propagują zdrowy styl życia.

Na Akademię Szczęśliwego Człowieka składa się cykl 7 spotkań:

 1. Ja czyli kto? – Co mogę zrobić już teraz, żeby poczuć się bardziej szczęśliwym?
 2. Plecak pełen skarbów – Z czego mogę skorzystać, żeby zbliżyć się do poczucia szczęścia
 3. Podróż bohatera – Co chcę osiągnąć i jakim kosztem?
 4. Szczęście czy fart – Gdzie jest moje źródło szczęścia?
 5. Mój wewnętrzny głos – Co mnie napędza?
 6. Opcje i plany- Którą drogę wybieram?
 7. Żyję teraz i dziś – Pełnia życia aż do końca!

Aby w pełni wykorzystać własny potencjał i osiągnąć najlepsze rezultaty zalecamy potraktować pierwsze spotkanie jako konieczne i obligatoryjne, w kolejnych można uczestniczyć  w miarę zainteresowania, potrzeb i możliwości.

Informacje i zapisy