Czym jest coaching?

      Brak komentarzy do Czym jest coaching?

„Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Coachowie pracują z klientami w zakresach związanych z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.” – tak coaching jest definiowany przez International Coach Federation http://icf.org.pl/pl79,coaching.html.

It'syourday!(1)

Coaching jest dobrowolną relacją pomiędzy coachem, a osobą coachowaną. Coach ma wspierać i wzmacniać klienta/coachee, natomiast osoba coachowana ma być otwarta na nowe perspektywy i mieć odwagę do podejmowania działań, na które sama się zdecyduje.

Coaching daje narzędzia do radzenia sobie w codziennym życiu oraz w karierze zawodowej począwszy od, wydawałoby się,rzeczy małych,  po tworzenie szczegółowego planu osiągania wielkich rzeczy i osiągania ich.

Zadaniem coacha jest wspieranie i popychanie do przodu osób coachowanych na takich zasadach, jakie się wspólnie ustala podczas pierwszego spotkania, czyli na zasadach partnerstwa, wzajemnego szacunku, szczerości i chęci do działania.

Gwarantuję, że odkryjecie w sobie wiele wspaniałych umiejętności i zdolności, a często bywa, że podczas spotkań coachingowych odważamy się na realizację tego, o czym od dawna marzymy, ale nie wiemy, jak się za to zabrać i czy w ogóle damy sobie z tym radę.

Więcej dowiecie się z rozmowy ze mną.  Zapraszam do kontaktu!

 

ZAPRASZAM NA PIERWSZĄ BEZPŁATNĄ SESJĘ. UMÓW SIĘ:

Zadzwoń: +48 501 234 772 lub napisz: elzbieta-majewska@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *