Coaching w ogrodzie

(zdjęcie użyczone przez Małgorzatę Wesołowską)

Coaching w ogrodzie to propozycja dla tych, którzy kochają naturę i ogrody i lubią z nich czerpać inspirację oraz dla tych, którzy w natłoku codziennej bieganiny zapominają o odpoczynku, o chwili oddechu, o sobie…

Ogrody to mikroświaty, które podlegają ciągłym zmianom, wpływom, ludziom… Zupełnie jak my.

W spotkaniu z naturą odnajdziesz siebie, a z pomocą coacha, czyli moją, zastanowisz się, co jeszcze możesz zrobić dla siebie, by poczuć, że jesteś właśnie tu, gdzie zawsze chciałeś być i że jest ci z tym dobrze.

(zdjęcie użyczone przez Małgorzatę Wesołowską)

Coaching w ogrodzie to nie tylko wspólne spędzenie w nim czasu, ale także dla chętnych to propozycja zajrzenia do takich ogrodów, w których można samodzielnie zaopiekować się roślinami lub zrobić coś pożytecznego dla ogrodu i jego mieszkańców.

Natura jest bardzo ważną częścią naszego życia i możemy z niej czerpać nie tylko inspiracje, ale przede wszystkim odpocząć i zapomnieć o szybkim tempie, wielu obowiązkach i problemach, które czasami nas otaczają. Jednak COACHING W OGRODZIE nie jest sposobem na odpoczynek, tylko sposobem na znalezienie sposobów na lepsze dziś i jutro:)

Zapraszam do kontaktu: +48 501 234 772,  elzbieta-majewska@wp.pl

 

(zdjęcie użyczone przez Małgorzatę Wesołowską)

 

Polecam także warsztat mojego współprojektu, czyli Akademii Wakacyjnej:

motyka(zdjęcie Joanna Adamska)

 

Bardzo dziękuje Małgosi Wesołowskiej za piękne zdjęcia ogrodu i polecam wszystkim tę wspaniałą fotografkę.

 

ZAPRASZAM NA PIERWSZĄ BEZPŁATNĄ SESJĘ. UMÓW SIĘ:

Zadzwoń: +48 501 234 772 lub napisz: elzbieta-majewska@wp.pl